پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی

پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی
در پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی برگزار شد: بررسی پیشرفت پروژه های قطبی گروه سازماندهی اطلاعات و مدارک چهارمین جلسه مشترک پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی با میزهای تخصصی قطب های فکری – فرهنگی در سال جاری با حضور حجج الاسلام والمسلمین سالاری فر رئیس و شهبازی دبیر میز تخصصی تحکیم نظام خانواده از قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی و مدیر و اعضای هیئت علمی گروه سازماندهی اطلاعات و مدارک پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی برگزار شد. چهارمین جلسه مشترک پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی با میزهای تخصصی قطب های فکری – فرهنگی در سال جاری با حضور حجج الاسلام والمسلمین سالاری فر رئیس و شهبازی دبیر میز تخصصی تحکیم نظام خانواده از قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی و مدیر و اعضای هیئت علمی گروه سازماندهی اطلاعات و مدارک پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی برگزار شد. در این جلسه مقدار پیشرفت، تنگناها و برنامه های آینده پروژه بانک اطلاعات طلاق مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در ابتدا آقای شاوه ای رئیس اداره پژوهش و حجج اسلام سید تقی واردی و سید مهدی مجیدی نظامی توضیحاتی درباره پیشرفت و روند کار پروژه بانک اطلاعات طلاق اعم از تدوین طرح، تعیین منابع، نحوه همکاری با مشاور و ناظر و بودجه مورد نیاز  ارائه کردند.
سپس رئیس میز تخصصی تحکیم نظام خانواده ضمن ابراز خرسندی از ارتباط مستمر بین این میز و گروه سازماندهی اطلاعات و مدارک به عنوان مجری، بر تهیه طرح تفصیلی برای ادامه پروژه بانک اطلاعات طلاق تاکید کردند.
در پایان در خصوص برآورد هزینه تهیه خروجی پروژه توسط مجری و همچنین معرفی یک نفر به عنوان مشاور و تهیه منابع الکترونیکی کتب و مقالات مورد نیاز توسط میز تحکیم نظام خانواده تصمیم گیری شد.
قابل ذکر است پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی ذیل پروژه‌های متنوع قطبی ارتباط با میزهای مرتبط را مد نظر دارد و همه پروژه‌ها را در حضور میزهای تخصصی مرتبط بررسی می نماید. 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 50
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

مركز اطلاعات و مدارك اسلامي
مجری سایت : شرکت سیگما