پنجاه ونهمین جلسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسین حسن زاده

پنجاه ونهمین جلسه دیدار و گفتگو با اصحاب قلم پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، باحضور حجت الاسلام والمسلمین حسین حسن زاده مسئول پروژه کتاب «اصطلاح‌نامه فقه»، سی خرداد ماه سال‌جاری (98) در فروشگاه نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، واقع در خیابان ارام نبش کوچه 20 برگزار می‌شود.

اولویت‌های پژوهشی جهت اقدام مشترک به تصویب رسید

نشست مشترک گروه آموزشی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه قم با گروه اشاعه اطلاعات و دانش پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی، با هدف ارتقاء سطح همکاری های فنی برگزار شد.

نشست با موسسه اشراق و عرفان

به دنبال موافقت ریاست محترم پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با درخواست همکاری موسسه اشراق و عرفان با این پژوهشگاه، نشست مشترکی بین مدیران این موسسه و مدیران گروه اشاعه اطلاعات و دانش پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی، برگزار شد.

نشست تعاملی با مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی برگزار شد

نشست مشترکی بین مدیران مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و مدیران فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، با هدف بررسی راهکارهای تعاملات فنی بیشتر بین دو مرکز حوزوی برگزار شد.

نسخه جدید پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی

کارشناس پایگاه‌های اطلاعاتی پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی با اعلام این خبر گفت: همزمان با ماه پربرکت رمضان، نسخه جدید پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی در دو بخش کاربری و مدیریتی بهینه‌سازی، توسعه و رونمایی شد.

فهرست نویسی بیش از 72 هزار رکورد پایان نامه

کارشناس کتابخانه دیجیتال پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی، با اعلام خبر به روز رسانی پایگاه پایان نامه های حوزوی و دانشگاهی افزود : مجموع پایان نامه های فهرست نویسی شده در کتابخانه دیحیتالی این پژوهشکده تاکنون به بیش از 72 هزار رکورد افزایش یافت.

بازدید سرپرست پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی

همزمان با هفتمین روز برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، سرپرست پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی ضمن بازدید از این نمایشگاه گفت: کتاب نماد فرهنگ است و هر چه به کتاب و کتابخوانی توجه کنیم، در راستای اشاعه فرهنگمان تلاش کرده ایم.

بازدید رئیس بنیاد بین المللی نهج البلاغه از پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و انعقاد تفاهم نامه

آیت الله سید جمال الدین دین پرور، رییس بنیاد بین المللی نهج البلاغه به همراه هیاتی، ضمن بازدید از پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در جریان کارهای انجام شده و درحال انجام این پژوهشگاه قرار گرفت.

آثار علمی

کتاب ها

نرم افزار ها

نشست ها

مقالات

کتاب ها

نشریات

نشست های علمی

یادداشت ها و مقالات
ارتباط با ما
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید


[Part_Search]
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

مركز اطلاعات و مدارك اسلامي
مجری سایت : شرکت سیگما