فرایند اخذ رأی برای پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی

پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی (گنج) یکی از هشت پروژه‌ ایرانی است که نامزد دریافت جایزه WSIS 2020 ژنو شده است. علاقه مندان می‌توانند بعد از ثبت نامی آسان، با رأی دادن از طریق لینک زیر حمایت خود را از ایران اعلام کنند:

شماره دوم دوفصلنامه علمی ـ تخصصی «مدیریت دانش اسلامی» منتشر شد

دومین شماره دوفصلنامه علمی ـ تخصصی غیربرخط «مدیریت دانش اسلامی» مربوط به پاییز و زمستان 1398منتشر و مقالات این شماره بر روی سامانه نشریه به آدرس http: jikm.isca.ac.ir نمایه گردید.

پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی نامزد دریافت جایزه بین المللی شد

پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی، پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی؛ نامزد دریافت جایزه در بخش E-Science اجلاس جهانی سران جامعه اطلاعاتی WSIS2020 شد.

هشتادمین جلسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین مهدی نجیبی

همزمان با پنجمین روز هفته پژوهش هفتاد و هفتمین جلسه دیدار و گفتگو با اصحاب قلم پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، باحضور حجت الاسلام والمسلمین مهدی نجیبی، با موضوع «فرهنگنامه اصول فقه»، ساعت 9 تا 10 بیست و هفتم آذر ماه سال‌جاری (98) در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، برگزار شد.

هفتاد و هفتمین جلسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین عبدالرحیم سلیمانی بهبهانی

همزمان با چهارمین روز هفته پژوهش هفتاد و هفتمین جلسه دیدار و گفتگو با اصحاب قلم پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، باحضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم سلیمانی بهبهانی، با موضوع «اصطلاح‌نامه منطق»، ساعت 9 تا 10 بیست و ششم آذر ماه سال‌جاری (98) در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، برگزار شد.

انتقاد سرپرست گروه اشاعه اطلاعات و دانش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از ISC

سرپرست گروه پژوهشی اشاعه اطلاعات و دانش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: ISC در حال حاضر سومین پایگاه استنادی معتبر در دنیا است اما متاسفانه در این پایگاه، برترین‌های حوزه علوم اسلامی هیچ جایگاهی ندارند.

هفتاد و یکمین جلسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین مرتضی متقی نژاد

همزمان با دومین روز هفته پژوهش هفتاد و یکمین جلسه دیدار و گفتگو با اصحاب قلم پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، باحضور حجت الاسلام والمسلمین مرتضی متقی نژاد، با موضوع «اصطلاح‌نامه کلام اسلامی»، ساعت 13 تا 14 بیست و چهارم آذر ماه سال‌جاری (98) در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، برگزار شد.

هفتادمین جلسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی مجیدی نظامی

همزمان با دومین روز هفته پژوهش هفتادمین جلسه دیدار و گفتگو با اصحاب قلم پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، باحضور حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی مجیدی نظامی، با موضوع «اصطلاح‌نامه اخلاق اسلامی»، ساعت 9 تا 10 بیست و چهارم آذر ماه سال‌جاری (98) در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، برگزار شد.

آثار علمی

کتاب ها

نرم افزار ها

نشست ها

مقالات

کتاب ها

نشریات

نشست های علمی

یادداشت ها و مقالات
ارتباط با ما
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


[Part_Search]
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

مركز اطلاعات و مدارك اسلامي
مجری سایت : شرکت سیگما