تعالی هدف، بصیرت و فهم زمانه سه ویژگی اساسی امام موسی صدر بود

دبیر شورای عالی حوزه تعالی هدف، فهم شرایط خاص و بصیرت در عرصه عمل را سه ویژگی بارز امام موسی صدر دانست و گفت: این ویژگی ها باعث ماندگاری وی در قلوب مردم جهان شد.

رویکردهای امام موسی صدر در تمدن سازی اسلامی

حجت الاسلام والمسلمین لک زایی امام موسی صدر را جدا کننده چهار لایه مهم در فهم دین دانست و گفت: سیاست های کلان، سیاست های بخشی، آموزه های تاکتیکی و تکنیکی از جمله آن است.

مبارزه با ظلم و عدالت خواهی در اندیشه امام موسی صدر

سیده حوراء صدر با اشاره به اندیشه های ظلم ستیزانه و عدالت خواهانه امام موسی صدر و نقش وی در اعتلای تشیع در جهان بر تلاش بیشتر دولت مردان برای آزادی وی تأکید کرد.

ویژگی های محتوایی و ساختاری پایگاه تخصصی آثار امام موسی صدر

حجت الاسلام سید تقی واردی با اشاره به ویژگی های ساختاری و محتوایی پایگاه تخصصی بازنمایی آثار امام موسی صدر گفت: این پایگاه بر پایه نمایه سازی کتاب 12 جلدی «گام به گام با امام» و بر اساس اصطلاح نامه علوم اسلامی تولید شده است.

با حضور آیت الله حسینی بوشهری و سیده حوراء صدر پایگاه تخصصی آثار امام موسی صدر رونمایی شد

مراسم رونمایی از «پایگاه تخصصی بازنمایی آثار امام موسی صدر» پیش از ظهر امروز در سالن همایش های پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد.

هفت هزار نمایه تخصصی در پایگاه بازنمایی آثار امام موسی صدر

سرپرست پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی با اعلام خبر رونمایی از پایگاه تخصصی آثار امام موسی صدر گفت: این پژوهشکده با ایجاد و توسعه استانداردهای نوین و روزآمد در موضوع مدیریت اطلاعات و دانش به خصوص در حوزه علوم اسلامی به بازنمایی علوم و معارف اسلامی کمک شایانی کرده است.

مراسم رونمایی از پایگاه تخصصی بازنمایی آثار امام موسی صدر

پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی با همکاری مرکز همکاری های علمی و بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی مراسم رونمایی از پایگاه تخصصی بازنمایی آثار امام موسی صدر را برگزار می‌کند.

جنبه فرهنگی زندگی امامان معصوم(ع) مغفول مانده است

حجت الاسلام یعقوب نژاد با بیان اینکه منابع کافی و متقن درباره امامان معصوم(ع) داریم، گفت:کار بست شیوه زندگی امامان معصوم(ع) و شیوه ارتباطات آن ها با دیگران باید برای مردم عادی پردازش شود.

آثار علمی

کتاب ها

نرم افزار ها

نشست ها

مقالات

کتاب ها

نشریات

نشست های علمی

یادداشت ها و مقالات
ارتباط با ما
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


[Part_Search]
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

مركز اطلاعات و مدارك اسلامي
مجری سایت : شرکت سیگما